Polonya Kampüs Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Polonya’da İngilizce Yaz Okulu

Ebeveynler okulların kapandığı ve yaz tatilin başladığı dönemde çocuklarının tatillerini daha aktif ve verimli geçirebilmeleri adına yurt dışı yaz okullarını tercih etmektedirler. Böylece öğrenciler erken yaşta yurt dışı deneyimine sahip olacakları gibi, farklı kültürleri keşfetmeyi de genç yaşta öğrenirler. Farklı ülkelerden arkadaşlıklar edinip, bir yandan dil eğitimi alırken diğer yandan sıra dışı bir yaz okulu tecrübesi sahibi olurlar. Erken yaşta kazanılacak bu tecrübe öğrencinin kişisel gelişimi, kendine olan güveni ve olaylara bakış açısını etkilemektedir. her yaş aralığındaki bir çok öğrenci bu deneyimi yaşamaktadır. Belki ilk defa çocuklarından ayrı kalacak aileler, çocuklarının kişisel sorumluluk duygularının gelişmesine fırsat tanımış olacaklar. Bu adım ne kadar erken atıldıysa kazanımları o kadar fazla olacaktır.

Yaz tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilmek ve aynı zamanda yabancı dil becerilerinizi de geliştirmek mi istiyorsunuz? O halde Polonya’da yaz okulları sizin için en güzel opsiyon olacak. Polonya’nın aynı zamanda diğer ülkelere göre daha ekonomik bir ülke olması dil eğitimi konusunda sosyal yaşantınızı daha aktif kılacaktır.

Yaz okulu sadece geride kaldığınız derslerinizi tamamlayacağınız anlamına gelmez, herkesten bir adım önde olmak amacıyla da katılabilirsiniz. Polonya’da yaz okulu ise sizlere bir çok macera, yepyeni yüzler ve dünyanın her yerinden gelen arkadaşlar sunacak. Deneyimli öğretmenlerimiz ve tenha sınıflarımız, sizlerin birebir ilgi göreceğini garantiliyor. Yerel halkla beraber yaşarken bir yandan da spor aktivitelerine, kültürel ve sanatsal gezilere, doğayla iç içe olabileceğiniz yaz kamplarına katılabilirsiniz. Yazın Polonya’da dil eğitimi alarak unutulmaz anılar edineceksiniz.

Yazın Polonya’da dil eğitimi almanız, o dili aklınızda daha canlı tutarak gündelik hayatla çok daha kolayca birleştirebilmenizi sağlayacaktır. Şu yönden bakın: Tüm tatiliniz boyunca hiç bir çalışma yapmazsanız, öğrendiklerinizi de unutacaksınız. Ama yaz okulları ile tüm yazınızı bir dil öğrenme kampına çevirebilirsiniz. Metroda, restaurantta, sokakta, alışverişte, her yerde bu dili duyacak ve kendinizi konuşmaya zorlayacaksınız. Yaz dil okulları ayrıca sizi gelecek yıla hazırlamakta da birebir. Önünüzdeki yıl boyunca sizi motive edecek ve yaz okulunuzu takiben sizlere verdiğimiz online dil programınızla da hem arkadaşlarınızla iletişimde kalacak hem de derslerinize devam edebileceksiniz. Şimdi uygun fiyatlarla Polonya’da yaz okuluna kaydolun, bu 2018 yazını yabancı dilinizi geliştirerek geçirin!

Eğitim fiyatlarına bakarken ilgili programın ders saati sayısını dikkate almayı unutmayın.

Scroll to Top