Polonya Kampüs Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İngiliz Dili ve Çince

Polonya’nın En Büyük Özel Üniversitelerinden Biri!

Özel Yüksek Öğretim Kurumları İçinde “Üniversite” unvanına sahip tek kurum!

Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) 1996 yılında, Varşova’da kurulmuştur. Bugün, Polonya’nın beş farklı üniversite şehrinde (Varşova, Wroclaw, Sopot, Poznan ve Katowice) sekiz fakültesi bulunan üniversitede 20 farklı programda yaklaşık 13.500 öğrenci lisans ve yüksek lisans düzeyinde eğitim almaktadır.Bu özeliği ile SWPS Polonya’nın en büyük özel üniversitelerindendir.

SWPS Üniversitesi eğitimde yüksek standartlar ve geniş bir yelpaze sunuyor.

Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesinde 20 farklı bölümde eğitim alabilirsiniz. Üniversite özellikle psikoloji ve İngiliz filolojisi alanındaki bölümlerde başarılıdır. Buna ek olarak üniversitede İngilizce olarak Uluslararası işletme eğitimi de alabilirsiniz. SWPS üniversitesi öğrencilerine oldukça iyi donanıma sahip kampüslerinde modern bir eğitim olanağı sunuyor. Polonya’da yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği üniversitelerden biri olarak da SWPS üniversitesi öğrencilerine uluslararası bir eğitim ortamı sağlamaktadır.

Uluslararası İşbirliği!

Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) öğrencilerine Erasmus Plus, Atlantis ve Santander Universidades gibi bir çok değişim programı sunarak öğrencilerin eğitimlerinin bir kısmını başka bir Avrupa birliği ya da deniz aşırı ülkede almalarını sağlayıp tecrübe kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Yine New York the College of Saint Rose gibi eğitim kurumlarıyla yapılan anlaşmalar sayesinde öğrenciler Amerika Birleşik Devletleri’nde de değişim programlarına katılabiliyorlar.

Üniversitemizdeki bu bölüm için daha fazla bilgi almak, eğitim bilgilerini edinmek, yaşam koşullarını öğrenmek için hemen aşağıda ki formu doldurun sizi arayalım. Daha detaylı bilgi edinmenize olanak sağlayalım. 

Unutmayın geleceğiniz size bir TELEFON kadar yakın!

Scroll to Top