Polonya Kampüs Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Neden Polonya Kampüs

Sizin için neler yapıyoruz!

Üniversite Kabül ve Kayıt İşlemleri

Vize Başvurusu ve Randevu Alımı

Vize evraklarının Kontrol Edilmesi

Uygun Uçak Bileti Araştırması

Havaalanı Karşılama ve Transfer İşlemleri

Şehir Tanıtımı

Sağlık Sigortası ve Oturma İzni İşlemleri

Konaklama İşlemleri ve Yerinde Destek

Yurtdışında eğitim almak isteyen her öğrenciye güncel , doğru ve güvenilir danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuş , uzman çalışan kadrosu ve titiz çalışmasıyla ön plana çıkan İzmir merkezli yurtdışı eğitim danışmanlığı firmasıdır.

Polonya Kampüs’ün kurumsal bakış açısı ile, sizin yurtdışı eğitim deneyiminizi sorunsuz , faydalı ve verimli olmasında önemli bir başlangıç olacaktır. Bizimle birlikte yurtdışına eğitim için atacağınız ilk adım belki de yaşamınız boyunca vereceğiniz en önemli kararlardan biri olacaktır.

Polonya Kampüs sizinle birlikte en doğru eğitim programını belirlemenizden başlayarak , başvurunuzun yapılması ve eğitiminizin son gününe kadar ki tüm aşamalarda eksiksiz ve kaliteli bir eğitim hizmeti sunması üzerine kurulmuştur. Bu amaçla sizlere sunduğumuz yurtdışı eğitim programlarında hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlık hizmetimiz sayesinde programlarımız hakkında bilgi alabilir , alanında uzman tecrübeli kadromuzun yardımıyla kendinize her açıdan en uygun yurtdışı eğitim programını seçebilirsiniz.

Scroll to Top
Check Icon