Polonya Kampüs Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Polonya’da Üniversite Hazırlık Dil Okulları

Polonya’da Üniversite Hazırlık Dil Okulları için 2017/2018 üniversite hazırlık dil okulu kayıtlarımız başlamıştır.Erken kayıt yaptıran öğrencilerde özel indirimler olacaktır.

Polonya’da üniversiteler ile anlaşması olan hazırlık dil okulumuzun toplam süresi ortalama 9 ay sürmektedir. Bu hazırlık okulumuz 2 sömestrdan oluşmaktadır. Toplam ders saati 800-900 saat arasında sürmektedir. Hazırlık okulumuzdaki öğretmenler, öğrencileri en üst seviyede üniversiteye hazırlama konusunda tamamen uzmandır. 4 – 8 kişilik gruplardan oluşacak bu dil okulumuzda Türk öğrenciler, yabancı öğrenciler ile karıştırılacaktır.

Hazırlık döneminin 2. döneminde öğrenciler, eğitim alacakları bölümlere paralel dil eğitimi dersleri göreceklerdir. Bu sayede üniversite hayatlarına daha hazır bir şekilde girmiş olacaklardır.

Üniversiteye yönelik hazırlık dil okulumuzun, yıllık harç ücreti 3400 € ile 4400 € arasındadır. Bu fiyatlarımızın içerisinde danışmanlık ücreti de dahildir.

Üniversite hazırlık dil okullarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için Bilgi İstek Formu‘nu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top
Check Icon