Polonya Kampüs Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Telekomünikasyon ve Bilgisayar Bilimleri

Lodz Teknik Üniversitesi 1945’te kurulmuş, ve günümüzde Polonya’nın en büyük üçüncü şehri olan Lodz’da, en büyük ve önemli üniversitelerinden biri hâline gelmiştir. Önceleri eski bir fabrika binasında kurulu olan okul, şimdi 200,000 sq alana yayılmış durumdadır.

Lodz Teknik (Teknoloji) Üniversitesi Polonya’nın ise en iyi teknik üniversiteleri arasında yer almaktadır. Dünyanın en iyi 1000 üniversitesi sıralamasında 986. Sıradadır. Makine mühendisliğinden bilgisayar mühendisliğine, ekonomiden haberleşme mühendisliğine, Mimarlıktan teknoloji bölümlerine kadar birçok alanda eğitim sunmaktadır.

Lodz Teknik Üniversitesinde yaklaşık 25.000 öğrenci eğitim görmektedir. Lodz Teknik Üniversitesine kayıt yaptırmak isteyen aday öğrenciler için önerilen lise not ortalaması 100 üzerinden en az 60 olmasıdır. Ortalaması 60 den düşük olan aday öğrenciler de başvurularını gerçekleştirebilirler fakat üniversitenin istemesi durumunda sınava tabi tutulabilirler.

Üniversitemizdeki bu bölüm için daha fazla bilgi almak, eğitim bilgilerini edinmek, yaşam koşullarını öğrenmek için hemen aşağıda ki formu doldurun sizi arayalım. Daha detaylı bilgi edinmenize olanak sağlayalım. 

Unutmayın geleceğiniz size bir TELEFON kadar yakın!

Check Icon
Scroll to Top
Check Icon