Polonya Kampüs Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İnşaat Mühendisliği

Her yıl ortalama 80 bin öğrenci ağırlayan üniversite aynı zamanda Tricity bölgesinde (Gdansk, Gdynia ve Spot) bulunuyor olması ve bölgede Intel, Amazon gibi dünyanın en büyük firmalarının merkezlerinin olması sayesinde de büyük avantajlara sahip. Günümüzde toplam 9 fakülteden oluşan üniversite kampüsünde mühendislik alanlarında lisans, yüksek lisans eğitiminde devamlı eğitim ve açık öğretim şeklinde bilim ve teknolojik eğitimleri mevcuttur.

 

Mimarlık, Kimya, Kimya, Bilişim ve Telekominikasyon, Elektrik ve Kontrol Mühendisliği, Matematik ve Fizik Bilimi, İnşaat ve Çevre Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Okyanus Mühendisliği ve Gemi Yapım Teknolojisi, Ekonomi ve yönetim olmak üzere 25.000 den fazla yerli ve yabancı öğrenci Gdansk Teknik Üniversitesinde eğitim almaktadır.

 

Gdansk Teknik Üniversitesi 9 fakültede 29 dalda eğitim bölümleri mevcuttur.Yüksek lisans öğrencileri için 40 farklı çalışma alanı ve MBA çalışmaları bulunmaktadır. Lehçe eğitim almak isteyen yabancı öğrenciler için kurslar düzenlenmektedir.

 

Üniversitemizdeki bu bölüm için daha fazla bilgi almak, eğitim bilgilerini edinmek, yaşam koşullarını öğrenmek için hemen aşağıda ki formu doldurun sizi arayalım. Daha detaylı bilgi edinmenize olanak sağlayalım. 

Unutmayın geleceğiniz size bir TELEFON kadar yakın!

Check Icon
Scroll to Top
Check Icon