Polonya Kampüs Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Uygulamalı Kimya Mühendisliği

Wroclaw Teknoloji Üniversitesinin (Wroclaw Teknik Üniversitesi veya Wroclaw Bilim ve Teknoloji Üniversitesi olarak da bilinmektedir) tarihi Polonya’da tarihinde çok eskilere dayansa da 1945 yılında resmi üniversite olarak hizmet vermeye başlamıştır. Wroclaw Teknoloji Üniversitesi Polonya’nın ve Avrupa’nın en modern altyapıya sahip teknik üniversiteleri arasında ön sıralarda gelmektedir. Polonya’da Lehçe konuşulmaktadır. Para birimi olarak Euro’nun yanında kendi para birileri olan ‘Złoty’ (Ziloti) kullanmaktadırlar.Wroclaw Teknoloji Üniversitesinin 16 farklı fakültesi ve bu fakültelere bağlı çeşitli bölümleri, 2000’den fazla akademisyeni ve 35000’nin üzerinde de öğrencisi bulunmaktadır. Üniversite’de İngilizce eğitim verilmektedir. Teknoloji ve bilim üniversitesi olmasından ötürü teknik bilimler ön plana çıkmaktadır. Polonya üniversiteleri arasında uluslararası öğrencilerin tercih ettiği bir kurum olarak Polonya’da üniversite okumak isteyen öğrenciler için iyi bir seçenek olmaktadır.

Wroclaw University of Technology’de Lisans Eğitimi

Wroclaw Teknoloji Üniversitesi Polonya’nın en iyi ve en büyük teknik üniversitelerinden biridir. Wroclaw Teknoloji Üniversitesi, lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için bilimsel araştırmalarını destekleyen ve kapasitelerini geliştirmelerine imkân sağlayan bir merkezdir. Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Kimya, Elektronik, Elektrik Mühendisliği, Geo-Mühendislik ve Madencilik, Çevre Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Mekanik ve Enerji Mühendisliği (Power Engineering), Makine Mühendisliği, Teknolojik Problemlerin Temeli, Mikrosistem-Elektronik ve Fotonik, Matematik, Teknoloji ve Bilgisayar Mühendisliği, teknoloji ve Mühendislik, Teknoloji ve Doğa Bilimleri fakülteleri olan okul bu fakültelerdeki bazı lisans bölümleri İngilizce bazılarını ise Lehçe dilinde vermektedir.

Üniversitemizdeki bu bölüm için daha fazla bilgi almak, eğitim bilgilerini edinmek, yaşam koşullarını öğrenmek için hemen aşağıda ki formu doldurun sizi arayalım. Daha detaylı bilgi edinmenize olanak sağlayalım. 

Unutmayın geleceğiniz size bir TELEFON kadar yakın!

Check Icon
Scroll to Top
Check Icon