Polonya Kampüs Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Uluslararası İlişkiler

Lazarski Üniversitesi, Polonya’da açılan ilk özel üniversitelerdendir. Dünya ile bütünleşmiş bir eğitim sistemi; iş hayatını küresel boyutta düşünen bir genç nesil Lazarski Üniversitesi’nin hedefleri arasındadır.

 

“Dziennik Gazeta Prawna” gazetesine göre , Lazarski Hukuk ve Kamu Yönetimi Fakülteleri son 5 yıldır Polonya’daki özel üniversiteler içinde 1 numara olarak , “Rzeczpospolita”‘ya göre ise en iyi 5 Özel Üniversite içerisinde gösterilmiştir.

 

Lazarski Üniversitesi, tüm programlarını bir AB üniversitesi olma amacıyla yapılandırmıştır. AB üniversitesi olmak için bir çok proje hayata geçirilmiştir.

 

Lazarski Üniversitesi (9) Bu amaç doğrultusunda üniversite, Amerika ve diğer AB üniversiteleriyle kapsamlı işbirlikleri hayata geçirilmiştir. Uluslararası konferans ve akademik etkinlikler, misafir öğretim görevlileri, öğrenci değişim programları çerçevesinde 50’nin üzerinde akademik kurumla öğrenci ve akademisyen değişimi, yabancı dil eğitim programları bunlardan birkaçıdır.

 

Lazarski Üniversitesi; Coventry Üniversitesi, Wales Üniversitesi, Washington Georgetown Üniversitesi, Wisconsin Üniversitesi , Kentucky Üniversitesi ve Dünya çapında 75 üniversite ile  iş birliği içerisindedir. Bu anlaşmalarla, öğrencilerinin yüksek düzeyde eğitim almaları hedeflenmektedir.

 

Neden Lazarski Üniversitesinde Eğitim:

AB üyesi bir ülkede eğitim fırsatı,

Lisans programının 3 yıl (6 sömestr) olması

Çift diploma imkanı (İngiltere Coventry Üniversitesi)

YÖK denkliğinin bulunması,

Üniversiteye giriş sınavı zorunluluğu olmaması,

Erasmus programına dahil olması,

Türkiye’deki vakıf üniversitelerine göre çok daha ekonomik olması.

Üniversitemizdeki bu bölüm için daha fazla bilgi almak, eğitim bilgilerini edinmek, yaşam koşullarını öğrenmek için hemen aşağıda ki formu doldurun sizi arayalım. Daha detaylı bilgi edinmenize olanak sağlayalım. 

Unutmayın geleceğiniz size bir TELEFON kadar yakın!

Check Icon
Scroll to Top
Check Icon